Advertising
NICOLAE CIUCĂ: ÎN MOMENTUL ÎN CARE VOI FI ALES PREŞEDINTE, VOI LUA DECIZIA CA SALARIUL SĂ-L DONEZ

NICOLAE CIUCĂ: ÎN MOMENTUL ÎN CARE VOI FI ALES PREŞEDINTE, VOI LUA DECIZIA CA SALARIUL SĂ-L DONEZ
Scris de Realitatea de Prahova Publicat: 30 oct. 2024, 09:16
Preşedintele PNL, Nicolae Ciucă, candidat la alegerile prezidenţiale, a declarat marţi, după ce a fost acuzat pe PSD că îşi măreşte pensia de militar printr-un amendament la legea aflată în Parlament, că în momentul în care va fi ales preşedinte, va lua decizia ca indemnizaţia sau salariul să-l doneze Asociaţiei Militarilor Veterani şi Veterani cu Dizabilităţi.
Citește și
- 16:49Sorin Grindeanu anunță când ar putea fi învestit noul Guvern: „După 15 august sunt șanse mai mari”
- 15:51UMPMV: Menținerea ratingului de țară ar reprezenta un semnal pozitiv pentru România. Autoritățile trebuie să continue consolidarea stabilității economice și financiare
- 15:44Mihai Enache (liderul deputaților AUR): „Senatorii PNL și Guvernul vor să scoată la vânzare bunuri publice pentru a stinge datoriile pentru vaccinurile Pfizer!”
- 15:20SUA: Guvernul va începe să emită paşapoarte cu imaginea lui Donald Trump începând cu 8 august
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Prahova și pe Google News


























