Advertising
Ludovic Orban: ”Dacă se suspendă cursurile, un părinte va avea posibilitatea să stea acasă cu copilul și va primi 75% din salariu”

Ludovic Orban: ”Dacă se suspendă cursurile, un părinte va avea posibilitatea să stea acasă cu copilul și va primi 75% din salariu”
Scris de Realitatea de Prahova Publicat: 6 aug. 2020, 21:57
Masura, în schimb, va fi flexibilă pentru că situația epidemiologică fiind diferită de la o localitate la alta, măsura nu va fi generală
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 11:05Proteste violente înaintea Summitului G7: mii de manifestanți au ieșit în stradă. Ana-Maria Păcuraru transmite în exclusivitate de la cea mai importantă reuniune mondială
- 10:48Transmisiuni speciale de la Summitul G7: Ana-Maria Păcuraru, singurul jurnalist român invitat de Casa Albă
- 08:02Vremea se schimbă brusc în România. Vin ploi torențiale, vijelii și grindină în mai multe zone
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Prahova și pe Google News

























