Advertising
Claudiu Năsui: „PSD și PNL o să crească taxele, apoi vor da vina unii pe alții sau pe UE, iar românii vor pleca în continuare masiv din România”

Claudiu Năsui: „PSD și PNL o să crească taxele, apoi vor da vina unii pe alții sau pe UE, iar românii vor pleca în continuare masiv din România”
Scris de Realitatea de Prahova Publicat: 4 iul. 2023, 09:10
Liberalul Marcel Boloș, de curând trecut de la Ministerul Proiectelor Europene la Ministerul Finanțelor, le-a spus, luni, liderilor PNL că vinerea trecută a primit o scrisoare de la Comisia Europeană prin care erau avertizați că dacă nu scad deficitul bugetar, o parte din fondurile europene de coeziune le vor fi suspendate.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 21:23Ana Maria Păcuraru, debut în forță cu noua emisiune Miza Zilei: România nu are o problemă de guvern. România are o problemă de identitate
- 21:19Dan Dungaciu, declarații bombă: ”Toate coalițiile se vor regândi, toată politica se va redesena și Nicușor Dan nu va fi foarte fericit”
- 20:34Traian Băsescu îl apără pe Nicușor Dan: „Nu este depășit de situație. Problema este alta”
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Prahova și pe Google News


























